HUN  |  ENG  |  SLK

Kereskedelmi és marketing asszisztens munkatársat keresünk

Dátum: 2023.11.09.

Ikervári irodánkba keresünk munkatársat kereskedelmi és marketing asszisztens pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Kereskedelmi folyamat ügyintézése: Árajánlatok, megrendelés-visszaigazolások, előlegbekérők; szállítólevelek, számlák és egyéb raktárbizonylatok készítése
  • Ügyfélszolgálat: Telefonos / e-mailes segítségnyújtás a partnereknek; Rendelésfelvétel
  • Marketing feladatok kreatív és hatékony végzése , szervezése ( termékismertetők , hirdetések , social média felületek , reklámkampányok , vállalati rendezvények szervezése
  • Termékfejlesztések előkészítésében való aktív részvétel
  • Kiszállítások ügyintézése, fuvarszervezés
  • Potenciális beszállító partnerek feltérképezése, árajánlatok, szükséges dokumentumok bekérése, ártárgyalások lefolytatása, a partner kiválasztása az adott szolgáltatás/anyag kapcsán, beszállítói szerződések előkészítése;
  • Megfelelő időben, ár-érték arányban és megfelelő minőségben beszerzett árukészlet biztosítása a vevői igényeknek megfelelően
  • Beszállítókkal való általános kapcsolattartás
  • Árukészlet bevételezése, készletlehívások kezelése
  • Megrendelések nyomon követése
  • Vállalatirányítási rendszer napi használata
  • Napi adminisztrációs feladatok
  • Kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Érdekérvényesítő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős informatikai ismeret (MS Office)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Erős kezdeményezőkészség
  • Kiváló kommunikációs-, és szervezőkészség
  • Szolgálatkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • élelmiszeripari és/vagy csomagolástechnológiai ismeret
  • elsősorban Vas vármegyei lakhely

Amit kínálunk:

  • Korszerű munkaeszközök
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Kimagasló teljesítmény esetén extra juttatások

Amennyiben szívesen lenne csapatunk tagja, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát.

Top